Свердло твердосплавне D5.0x25х5.0х50мм HRC55 монолітне ц/хв з покриттям TiSiN SENO

- В наявності
- Код: HRC55SE5
482 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
+380 (98) 032-49-59
Менеджер Костянтин
- +380 (63) 212-55-19Менеджер Євген
- +380 (98) 678-68-52Відділ з питань документів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердло твердосплавне
D5.0x25х5.0х50мм
HRC55
монолітне ц/хв з покриттям TiSiN
Виробник: SENO (КНР)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seno |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сверло |
| Діаметр | 5 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | За металом |
| Загальна довжина | 45 мм |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
| Бренд | SENO |
- Ціна: 482 ₴

