CNMG120404-PM YBD152 пластина прохідна твердосплавна ZCC-CT

- В наявності
- Код: CNMG120404-PM
205 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
+380 (98) 032-49-59
Менеджер Костянтин
- +380 (63) 212-55-19Менеджер Євген
- +380 (98) 678-68-52Відділ з питань документів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двостороння твердосплавна пластина CNMG120404-PM YBD152
| Розмір пластини | 12мм |
| Радіус | 0.4мм |
| Кількість зубів | 4 |
| Стружколом | PM |
| Сплав | YBD152 |
| Виробник | ZCC-CT( (КНР) |
Сплав YBD 152 / Область застосування К10-К25. Середня твердість дрібнозерниста підкладка з TiCN, товстим шаром Al2O3. Підходить для напівчистової обробки чавуну та високоміцного чавуну при нормальних режимах обробки.
Стружколом PM – Універсальна форма стружколому із міцною ріжучою кромкою. Особливо підходить для напівчистової обробки чавуну та сталі. Можливе переривчасте різання.
Маємо змогу поставити на підприємство такий бренд та такий тип пластин.
Також нагадуємо, що маємо не маленький склад по пластинам європейських брендів.
Детільніше по телефону : 098 678 68 52
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZCC-CT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Сталь |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | WNMG |
| Кількість зубців | 4 шт |
| Радіус | 0.4 мм |
| Обробка матеріалу | Чавун |
| Висота | 0.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ZCC-CT |
| Геометрія | CNMG |
- Ціна: 205 ₴





