WNMG080408-DR YBC252 пластина прохідна твердосплавна ZCC-CT

- В наявності
- Код: WNMG080408-DR
221 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
+380 (98) 032-49-59
Менеджер Костянтин
- +380 (63) 212-55-19Менеджер Євген
- +380 (98) 678-68-52Відділ з питань документів
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двостороння твердосплавна пластина WNMG080408-DR YBC252
| Розмір пластини | 0.8мм |
| Радіус | 0.8мм |
| Кількість зубів | 3 |
| Стружколом | DR |
| Сплав | YBS252 |
| Виробник | ZCC-CT( (КНР) |
Сплав YBC252 - Твердий сплав з покриттям CVD (Р20-Р35) підходить для напівчистової та чорнової токарної обробки сталі та сталевих виливків. Відмінне поєднання міцності та зносостійкості для широкої сфери застосування.
Стружколом DR - Позитивний стружколом зі стабільним виконанням ріжучої кромки для легкої та середньої чорнової обробки матеріалів зі сталі та чавуну.
Маємо змогу поставити на підприємство такий бренд та такий тип пластин.
Також нагадуємо, що маємо не маленький склад по пластинам європейських брендів.
Детільніше по телефону : 098 678 68 52
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZCC-CT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пластина |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | WNMG |
| Кількість зубців | 3 шт |
| Радіус | 0.8 мм |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Висота | 0.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Геометрія | WNMG |
| Бренд | ZCC-CT |
- Ціна: 221 ₴




